CAD тайните през 2009 година!

Иван Цукев

Честита нова 2009 година!



Честита нова 2009 година!

Пожелавам на всички предимно здраве и щастие!

В началото на годината е време, когато се замисляме какви очаквания имаме за предстоящата година. Този блог е само на един месец, но имам страхотни планове за него.  Надявам се и вие да сте част от него с пълноценните си коментари. Планирам всяка седмица да публикувам поне по една „CAD тайна“, като примерите ще бъдат илюстрирани със изображения и видео материали. За разлика от повечето книги на пазара, тук няма да намерите странно изглеждащи американски детайли или примери в инчове и футове. Напротив, тук ще предлагаме решения от българската практика.

Този блог е предназначен за всички, които ползват CAD програми в ежедневието си. Въпреки, че примерите обикновено са с най-популярния в България софтуер за чертане – AutoCAD, повечето принципи са валидни и за други CAD програми.

Архитектите и строителните инженери биха намерили най-голямо приложение на публикуваните тук теми, но съм сигурен, че и други специалисти биха намерили полезни съвети.

Какво Ви остава друго, освен да следите блога като се абонирате чрез RSS. 🙂

 

 

 

Абонирай се да получаваш AutoCAD Уроци по Емейл

 

Новини

КОМЕНТИРАЙТЕ:
  1. Bisher keine Trackbacks

 

Desktop Version | Switch To Mobile Version